Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komédie

Příspěvky

Tohle je Sparta!

21. 12. 2008

Klasická komédia pokračujúca v tradícii Scarry Movie a podobných. Tentokrát paroduje film 300: Bitva u Thermopyl. Nemže chýbať Carmen Electra alebo v tomto prípade dokonca predstaviteľ seriálového Herkulesa - Kevin Sorbo. Určite sa dobre pobavíte!
 

College Road Trip

21. 12. 2008

Melanie (Raven) dokončila strednú školu a ako správná študentka chce ísť na vysokú školu. V tom by ani tak nebol problém, kdyby keby jej starostlivý otec (M. Lawrence) nevybral onu vysnenoú školu místo nej. Spolu se tak vydávajú cez Spojené štáty, aby pochopili nielen, co je pre nich pre oboch dobré, ale aby sa i lepšie spoznali navzájom. Zabránit im v tom môže, okrem všemožných útrap, snáď iba Melaniin mladší brat so svojím superinteligentným prasiatkom.
 

První neděle

21. 12. 2008

Durell a Lee sú dlhoroční priatelia, kterí si občas prilepšia menšou krádežou. Keď se Durell dozvie, že musí zaplatiť dlh 17 000 dolárov, náplánuje so svojím komplicom krádež v miestnom kostele. Duo zlodejíčkov se však na vlastnej koži presvečí o tom, že cesty pána sú naozaj nevyzpytateľné.
 

Taxi

21. 12. 2008

Daniel žije v Marseille a zná ji lépe, než kdo jiný, každou zkratku, každou jednosměrku. Jeho největší vášní je rychlost, která je samozřejmě větší, než si umí marseillská policie vůbec představit. Začínal jako poslíček, který rozvážel pizzu a nyní má taxikářskou licenci. Svůj vůz speciálně upravil a ze všeho nejraději má zákazníky, kteří mají naspěch. Až jednou sveze tento fenomenální taxikář policistu, který má problémy nejen s gangem, který vykrádá banky, ale i se svým řidičákem.
 

Zahulíme uvidíme 2

21. 12. 2008

Harold a Kumar se vracajú. Dvojica húličov si naplánovala výlet do Amsterodamu. Bohužial problémy začínajú už v lietadle, kde si Kumara jedna pasažérka spletie s teroristom. Naších dvoch hrdinov pošloú na Guantanamo, vráti sa tiež starý známý Neil Patrick Harris hrajúci samého seba a o zábavu je postarané.
 

Žhavé nápady

21. 12. 2008

Pro univerzitní studenty se svět skládá ze sexu, drog a nadupaných večírků. Svět Bickforda Shmecklera je plný filozofických úvah, hodnotné literatury a intelektuálních myšlenek. Středem vesmíru je pro něj jeho notes vlastních velkolepých nápadů. Ten mu z legrace ukradne jeho spolužačka, sladká blondýnka Sarah. Po přečtení se do něj bezhlavě zamiluje. Bickford nestojí o svůdné sexy krásky, chce jen zpět svou knihu. A tak musí s kámošema vymyslet nejlepší plán svého života...
 

Norbit

21. 12. 2008

Muž mnoha tváří. Tato definice asi v současné době nejpřiléhavěji sedí na Eddieho Murpyho. Slavný herec, čerstvě nominovaný na Oscara, totiž dokáže s přehledem zahrát nejen drzého Policajta z Beverly Hills, ale také přitroublého outsidera, jeho přisprostlou těžkotonážní manželku nebo stařičkého provozovatele sirotčince čínského původu - všechny tři role navíc zvládá v jediném filmu, drsné komedii Norbit.
 

Akce nemluvě

21. 12. 2008

Fong (Jackie Chan) je hazardní hráč. Na celém světě existuje pouze jediná představa, která ho dokáže vyděsit víc než jeho dotěrní věřitelé: dostat na starost plačící nemluvně!
 

Dr. Dolittle 4

21. 12. 2008

Snem Mayi Dolittle (Kyla Pratt) je dostat se na veterinární školu, a jít v otcových stopách. I přes to, že dokáže mluvit se zvířaty, posuzovací komise není z jejího výkonu příliš nadšená, a dá jí na seznam čekatelů. Pomocí může jen dobré doporučení. Takže když jí kontaktuje sám prezident Spojených států, aby mu pomohla vyléčit jeho fenku Daisy, napadne jí, že lepší doporučení než od prezidenta Spojených států už dostat nemůže. Jenže to neví, do čeho se pustila. Daisy je pěkně naštvaná na svého páníčka, a snaží se překazit všechny jeho plány. Kvůli státnické večeři odjíždí Maya, prezident a jeho rozmrzelá dcera na ...
 

27 šatů

21. 12. 2008

Jane (Katherine Heigl) bola už 27x na svadbe ako družička, toľko razy už videla šťastie druhých, ale na ňu sa stále ešte neusmialo. Tajne je zamilovaná do svojho šéfa a u neho jej svitá svetielko nádeje. Keď sa dozvie, že aj on chystá svadbu a ešte k tomu s jej vlastnou sestrou, svet sa jej zrúti. Dokáže ešte zabojovať a dostať sa k oltáru vo svadobných šatách, alebo jej zostanú opäť len tie družičkovské?